AUGUST
Kenneth Norum
Kenneth Norum

19.08. kl. 20:00
Emil i Lønneberget
Emil i Lønneberget

«- på Funnefossen Industriarbeidermuseum» 21.08. kl. 14:00
Audun og Thor
Audun og Thor

«Spiller James Taylor» 21.08. kl. 20:00
Ørjan Burøe
Ørjan Burøe

«Store gutter gråter ikke» 26.08. kl. 19:00
SEPTEMBER
Under åpen himmel
Under åpen himmel

«- fotoforedrag av Morten Borgenvik Stensaker» 8.09. kl. 19:00
Frode Johansen
Frode Johansen

18.09. kl. 20:00
Amund Maarud & Lucky Lips
Amund Maarud & Lucky Lips

«Americana og blues» 24.09. kl. 20:00
Troubadour (Brød&Cirkus)
Troubadour (Brød&Cirkus)

«- en hyllest til en legendarisk scene og legendariske artister» 25.09. kl. 20:00
JA - Bjarte Hjelmeland
JA - Bjarte Hjelmeland

29.09. kl. 19:30
Best Western Swing
Best Western Swing

«Instrumental elektrisk americana» 30.09. kl. 19:00
OKTOBER
Reiser på Finnskogen
Reiser på Finnskogen

«Fotoforedrag av Morten Borgenvik Stensaker» 13.10. kl. 19:00
Nesrevyen 2021
Nesrevyen 2021

«Årets morsomste lokale tradisjon!» 15.10. - 17.10.
Henning Kvitnes Trio
Henning Kvitnes Trio

«- nye, ukjente og de du tror du helst vil høre» 20.10. kl. 20:00
Brigitte Stolpmann
Brigitte Stolpmann

«fotomontasjer og polymer-etsninger» 23.10. - 6.11.
Jussi i våre hjerter
Jussi i våre hjerter

«En kveld dedikert Jussi Bjørling, hans liv og karriere» 28.10. kl. 19:30
Da var det oss
Da var det oss

«Stand-up show med Nils-Ingar Aadne» 29.10. kl. 19:00
"pause"

30.10. kl. 20:00
NOVEMBER
Jan Eggum
Jan Eggum

«Så langt har alt gått bra» 2.11. kl. 20:00
Greg Niemczuk
Greg Niemczuk

«Chopin i ord og toner» 16.11. kl. 19:00
Kampåa fra start til slutt
Kampåa fra start til slutt

«Fotoutstilling Rolf Støa og Terje Lindal» 27.11. kl. 08:00
DESEMBER
Bjørn Eidsvåg med band
Bjørn Eidsvåg med band

«- inntar Nes og Årnes» 9.12. kl. 19:00
APRIL
Voulez Vous - A Fabulous Tribute To ABBA
Voulez Vous - A Fabulous Tribute To ABBA

«- Et show du kommer til å huske!» 30.04. kl. 19:30

NYHETSBREV

Gå ikke glipp av vårt program, meld deg på vårt nyhetsbrev :)